Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

CO2 laser - model k integraci

CO2 laser k integraciSérie LLS-CXX K je řada kompaktních laserových značicích zařízení určených především ke značení předmětů. LLS-CXX K obsahuje 10 W nebo 25 W laserový modul, umožňující kvalitní značení širokého spektra předmětů. Díky tomu, že tato zařízení mají nízkou spotřebu elektrické energie, jsou perfektním řešením pro značení předmětů, u kterých je žádaná dlouhá doba čitelnosti značení, a to i v náročných podmínkách prostředí označených předmětů.
 
 
Toto zařízení si lze pronajmout - pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.
 
 
Protože pro značení předmětů je využíváno pouze jevů měnících vlastnosti povrchu značeného předmětu laserovým zářením, nepotřebuje toto zařízení pro svoji činnost doplňovat žádnou náplní. To dělá z LLS-CXX K zařízení dlouhodobě pracující, s nízkými náklady na provoz.
 
Spojením kvalitní optiky a rychlého řízení pohybu toku laserového záření je dosaženo velmi krátké doby značení předmětu.
 
Princip značení:
Značení výrobků laserovým paprskem je dnes ve světě zcela běžně používaná technologie, která přináší řadu výhod. Pomocí laserového paprsku lze bezkontaktním způsobem získat vysoce kvalitní a stálé označení předmětů. Při značení předmětu se využívá schopnosti zaostřeného paprsku laseru ohřát malé okolí bodu takovým způsobem, že se buď část povrchu předmětu odpaří nebo se na této části povrchu změní jeho optická vlastnost.
 
Základními stavebními prvky laserového značicího systému LLS–CXX K jsou vlastní zdroj laserového záření, zdroje napájení a ovládání vlastního laseru, optická hlava se zrcadlovým vychylovacím servosystémem a objektivem. K provozu je ještě nutný počítač s nainstalovaným programem SAMLight a rozhranním USB verze 1.1.
 
Zdroj laserového záření:
Modul zdroje laserového záření obsahuje řídicí elektroniku a optiku (plasmovou výbojku s CO2 plynem), jež tvoří zdroj laserového záření pro značení. Jde o moderní CO2 zdroj laserového záření, který je navržen s ohledem na nízkou cenu. Vzniklé záření je přivedeno rozšiřovací optikou do laserového scanneru (vychylovací hlava), který umožňuje rychlé značení předmětů.
 
Vychylovací hlava:
Na výstup rozšiřovače paprsku laserového záření bezprostředně navazuje optická vychylovací hlava s vychylovacím zrcadlovým servosystémem a objektivem. Vychylovací systém je tvořen dvěma zrcátky (jedno pro souřadnici X a druhé pro souřadnici Y) a řídící elektronikou. Typ objektivu a zrcadel určuje velikost značeného pole a rychlost značení. Vychylovací hlava laseru tvoří autonomní servosystém. Kapacitní odměřování je umístěno přímo v systému naklápění zrcadel. Přenos řídícího signálu z řídicího systému do servosystému hlavy je zajištěn digitálně.
 
Příslušenství:
Laserový značicí systém je možné doplnit o zařízení, která zjednodušují práci s LLS-CXX K nebo zlepšují práci s LLS-CXX K nebo prodlužují jeho životnost. Jedná se o tato zařízení:
 • Rotační osa
 • Osa X
 • Osa Y
 • Osa Z
 • Odsávání
 • Rozšíření I/O

 

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole is9Fgv4

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

20. 03. 2018

Přijďte za námi na Veletrh Ampér v Brně

Srdečně Vás zveme i na letošní veletrh elektrotechniky Amper v Brně, který se koná 20.-23.3.2018. Stánek firmy Lintech najdete v pavilonu F na obvyklém místě 3.28. Prezetujeme zde rychlost laser...

Více

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.