Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Elektrochemické značení

Laserový popisElektrochemické značení je založeno na přenosu proudu přes nevodivou masku do vodivého kovového materiálu, na tom vlivem proudového zatížení v daném místě nezakrytém maskou vzniká kontrast.

Elektrochemické značení má výhody v nízkých pořizovacích nákladech, jednoduché aplikaci a trvanlivosti, nicméně má rovněž řadu značných nevýhod. Protože elektrochemické značení vyžaduje spotřební materiál (elektrolyt pro zvýšení vodivosti, šablonová maska a další), vyplatí se v podstatě pouze u nižších výrobních objemů, kdy jsou náklady na spotřební materiály ještě snesitelné.
 

Nevýhody elektrochemického značení

U větších objemů se náklady na značení výrazně zvětšují a v určitém bodě se elektrochemie stává, např. v porovnání s laserovou technologií, nerentabilní, nehledě na to, že popisovací aplikaci předbíhá nutná příprava šablon dle daného vzoru. Elektrochemie ztrácí rovněž kredit u aplikací, kde se očekává vysoká kvalita designu popisu, kdy je poměrně obtížné udržet stejnou intenzitu značení po celé ploše značky a mnohdy tak vzniká dojem flekatosti popisu. V neposlední řadě je aplikace elektrochemie poměrně časově náročná, a to hlavně v případech, kdy je značení prováděno manuálně.
 
Z našich zkušeností i zkušeností našich zákazníků je u středních a velkých výrobních objemů vhodnější využít pro značení materiálů laserový systém, který ačkoli nákladnější na pořízení nabízí nesrovnatelně nižší provozní náklady, výraznou úsporu času a práce obsluhy i kvalitu popisu.

 

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole jn8Wmp7Aj3

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.