Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Jakou technologii zvolit na popis plastových ovládacích tlačítek?

OTÁZKA:

Vyrábíme měřicí přístroje, které pracují v náročných podmínkách průmyslové výroby a máme problém jak popisovat plastová ovládací tlačítka. Zkoušeli jsme tisk, ale popis nebyl dostatečně trvanlivý. Zkoušeli jsme rytí, ale značení nebylo dostatečně zřetelné a navíc se zanášelo nečistotami. Existuje cenově přijatelná metoda popisu, která by neměla uvedené nevýhody? Jde o čtyři různé popisy tlačítek, od každého asi 60 ks měsíčně.

ODPOVĚĎ:

Řešením je použití popisu laserem.

Při této metodě se materiál neodebírá, ale místně sežehne. Na povrchu se tak mění index lomu světla, takže popis na světlém tlačítku vypadá tmavý a na tmavém tlačítku světlý. Popis je vysoce odolný proti otěru, nezanáší se nečistotami, protože není plastický a díky přesnému řízení laserového paprsku je i velmi přesný a estetický.

Vzhledem k uvedeným sériím jde o typický příklad pro zakázkový popis, vlastní laserové popisovací zařízení by se Vám rozhodně nevyplatilo. Firma s dostatečnými zkušenostmi v laserovém popisu Vám takovéto série udělá na počkání. Před první zakázkou je však třeba provést zkoušky s nastavením parametrů laseru. Každý plast má jiné vlastnosti a dokonce výrobky z téhož plastu, ale z různých výrobních šarží mají různé vlastnosti. Také je třeba vyřešit vhodné upnutí tlačítka. Při opakovaných zakázkách však již k těmto neproduktivním časům nedochází.

 
 
 

 

Zeptejte se také

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.


 1. Pokud chcete odpověď emailem
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole b3m6Mad7Qm1

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

20. 03. 2018

Přijďte za námi na Veletrh Ampér v Brně

Srdečně Vás zveme i na letošní veletrh elektrotechniky Amper v Brně, který se koná 20.-23.3.2018. Stánek firmy Lintech najdete v pavilonu F na obvyklém místě 3.28. Prezetujeme zde rychlost laser...

Více

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.