Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Zakázková služba laserového svařování/navařování

Laserové svařování a navařováníSpolečnost LINTECH nabízí zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním - navařováním. Laserové svařování - navařování, je velmi výhodným aspektem při snižování výrobních nákladů pro případ oprav a údržby nástrojů. Střižné nástroje, razicí nástroje, tvářecí nástroje, licí a lisovací formy podléhají v závislosti na zvyšujícím se počtu kusů k neodvratnému opotřebení. V automatických nebo poloautomatických výrobních procesech jsou nástroje vystavovány maximálnímu zatížení. Opotřebení nebo vylomení je téměř zákonité.

Díky dlouhodobé praxi z oblasti údržby nástrojů, zkušeností našich techniků a nástrojařů s podporou těch nejmodernějších technologií, jsme připraveni Vám zajistit kompletní renovace a opravy Vašich nástrojů.

Oprava poškozeného místa nástroje je řešena pomocí laserového paprsku a přídavného materiálu, který je přiváděn pod mikroskopickým přístrojem přímo k požadovanému místu opravy. Řízení procesu opravy a vedení laserového paprsku k opravovanému místu je řešeno synchronizací pulzu laserového paprsku, přídavného materiálu a rychlosti posuvu. Vysoce koncentrovaný tenký laserový paprsek,  přivádí požadovanou energii bez bočního vyzařování přesně na daný opravovaný bod. Proto mohou být navařovány velmi jemné detaily, hrany a tvary, které nelze jinou technologií opravit. Společnost LINTECH používá pro laserové navařování přídavné návarové materiály od předních výrobců a dodavatelů. Proto je zaručena vysoká kvalita jakosti opravy a trvanlivost navařovaného místa.

Nabízíme též laserovou technologii vhodnou pro laserové svařování kovů, plastů, či navařování.

Lintech svařování

Vybíráme z referencí

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole eq8Yto

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.