Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

O Společnosti

Vítáme Vás na stránkách firmy Lintech, která se od svého založení v r. 1993 věnuje problematice průmyslového značení výrobků a automatizaci. Stále rozšiřujeme svou specializovanou nabídku služeb tak, abychom byli schopni uspokojit veškeré potřeby našich klientu v otázce ZNAČENÍ a AUTOMATIZACE.

V roce 2015 vytvořila obchodní společnost Lintech, spol. s r.o. jako řídící osoba za účelem dlouhodobého prosazování společných zájmů v rámci jednotné politiky koncern a vykonává na řízené osoby vliv sledující koordinaci a koncepční řízení činností řízených osob v rámci podnikání koncernu. Do okruhu řízených osob patří Lintech industry s.r.o. (IČ 27625168, sídlo: Praha 2, Slezská 397/12). Koncernovým propojením dochází mezi výše uvedenými společnostmi k využití potenciálu synergie, propojené společnosti těží z členství v koncernu prokazatelné výhody.

lintech

Svým klientů nabízíme:

 • Prodej laserové technologie a značících systémů (laserové značící, svařovací, řezací a vrtací systémy, mikrobodové značící sytémy, razníky, razidla, pneumatické razící stroje)
 • Služby zakázkového popisu (laserový popis, gravírování, popis reklamních předmětů)
 • Konstrukce jednoúčelových strojů, výroba průmyslových rozvaděčů
 • Služby v oblasti výroby nestandardních razníků a raznic, různých hliníkových dílů zejména pro elektrotechnický průmysl
 • Zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním-navařováním
 • Zakázková ruční montáž

Historie firmy

Firma Lintech, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 za účelem vývoje v oblasti laserové technologie, automatizace, stavby jednoúčelových strojů a zakázkové výroby. Od konce roku 1993 společnost Lintech nabízí také službu zakázkového značení výrobků a dílů, výrobu razidel, identifikačních a výrobních štítků včetně výroby ovládacích panelů. Na přelomu roku 2003 a 2004 rozšířila portfolio nabízených služeb také o montáž elektrotechnických dílů pro automobilový průmysl. Od roku 2009 se firma Lintech stala partnerem centra laserových a automatizačních technologií, jehož cílem je řešit současné problémy průmyslových subjektů a aplikovat výsledky výzkumu a vývoje v oblasti laserových technologií v průmyslu. Nově pracujeme na rozšíření nástrojárny.

Od založení firma pracuje v oblasti laserového popisování, mechanického značení a automatizační techniky. Pro splnění náročných přání zákazníků je zde připraven team vysoce kvalifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti laserové technologie, průmyslového značení, jednoúčelových strojů a automatizační techniky. V oblasti laserové technologie a automatizace se můžeme pochlubit řadou úspěšných a velmi zajímavých projektů. Dvanáct let působení na náročném trhu v SRN a více než 20 let na trhu českém je zárukou kvality a připravenosti řešit technické problémy zákazníků se skutečným nasazením a tomu odpovídajícím výkonem. V současné době pracuje ve firmě cca 100 zaměstnanců.

Od roku 2011 jsme zakládajícími členy platformy Klastr mechatronika.

Od roku 2004 jsme držiteli certifikátu kvality podle normy EN ISO 9001.

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole y5z2Kvu

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.