Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Ochranné brýle pro laserovou technologii 

ochranné brýle na laserLaserové brýle jsou základní pomůckou pro ochranu před laserovým zářením, zvláště pak laserového záření vyšších tříd, které mohou mít značně škodlivé účinky na lidský zrak.
 
Laserové brýle jsou podobné běžným brýlím, skládají se rovněž z filtrů a obrouček, kdy musí obě části splňovat potřebný ochranný faktor, protože je nutno zabránit paprsku v dosažení očí pokud možno ze všech směrů. Ochranné filtry se vyrábí jak ze skleněných či plastových materiálů.
Ochranný faktor brýlí je uváděn v kvalitativně obdobných označeních LB a OD>. Ochranný faktor udává tři základní údaje, podle kterých jsou brýle vybírány pro ochranu před konkrétním laserovým zařízením. Většinou bývají ochranné brýle vhodné i pro více laserových systémů různých parametrů.
 
Písmeno před faktorem udává typ provozu laserového zařízení, ke kterému se faktor vztahuje. Existují 4 různá písmena pro 4 druhy provozu:
 
D:           kontinuální lasery (CW) pro čas vystavení větší než 0,25s
I:             impulsní lasery s délkou pulzu mezi 1ms a 0,25ms
R:           pulzní lasery s délkou pulzu mezi 1ns a 1ms
M:           pulzní lasery s délkou pulzu menší než 1ns
 
Druhou část faktoru tvoří vlnová délka laserového záření, ke které se ochrana vztahuje a udává se většinou v nanometrech.
 
Třetí část je samotná třída ochrany jako číslo v rozmezí hodnot 1-10. To popisuje účinnost zeslabení hustoty laserového výkonu či energie při průchodu filtrem – účinek zeslabení roste s velikostí třídy ochrany. Každý stupeň třídy pak zajišťuje 10x větší zeslabení hustoty.
 
Faktor ochranných brýlí v podobě označení DIR 1050 – 1400 LB5 tedy informuje o tom, že brýle mají ochrannou třídu 5 pro kontinuální, impulzní a pulzní lasery s vlnovou délkou v rozsahu 1050 – 1400nm.
 
Je třeba si uvědomit, že výše zmíněné parametry jsou pouze základem pro výpočet vhodných brýlí, přesný výpočet je ovlivněn i celou řadou dalších parametrů, jakými je např. velikost pracovního spotu.
 
Ochranné brýle pro laserovou technologii si můžete objednat i na našem e-shopu. Pro více informací kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

 

 

 

 

Vybíráme z referencí

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole i6Qiy7Bay

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.