Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Odborné články

 • Laser a traceabilita

  Laser a traceabilita

  Bezchybná výroba je cílem každé výrobní společnosti. Bohužel trvalá existence možnosti selhání zařízení či obsluhy naznačuje, že vytvořit výrobu naprosto bez chyby jednoduše nelze. Lze však vliv chyby na výrobu co nejvíce eliminovat. Z těchto důvodů se zavádí pojem traceability, tedy sledování průběhu výroby a sběr dat z tohoto sledování. Traceability umožňuje včas rozpoznat chybu ve výrobě a určit původ a důvod jejího vzniku.
 • Hluboké gravírování laserem

  Hluboké gravírování laserem

  Pulzní lasery se pro gravírování používají již řadu let, nicméně sublimace většího objemu materiálu byla vždy časově velmi náročná. Vývojem pulzních laserů stále vyšších výkonů je možné zefektivňovat mimo jiné právě aplikace laserového gravírování, zejména pak velmi hlubokého gravírování.
 • Efektivní svařování plastů

  Efektivní svařování plastů

  Svařování plastů jakožto metoda trvalého spojení plastových dílů je často užívanou průmyslovou metodou. Ačkoli se svařování plastových komponent provádí za použití vícero typů metod, stále častěji se uplatňuje pro svařování laser.
 • Laserové svařování

  Laserové svařování

  Laserové svařování patří mezi moderní technologie vytvářející nerozebíratelná spojení součástí. Svary provedené laserem se vyznačují vysokou jakostí, spolehlivostí a rovněž dobrým povrchovým vzhledem.
 • Laserové svařování plastů a kovů

  Laserové svařování plastů a kovů

  Technologie svařování umožňuje vytvářet nerozebíratelná spojení širokého spektra průmyslově užívaných materiálů. Společným jmenovatelem volby konkrétní technologie svařování je snaha vytvořit bezpečný spoj vhodný pro danou aplikaci.
 • Výhody laserové technologie v průmyslových aplikacích

  Výhody laserové technologie v průmyslových aplikacích

  Laserové technologie nahrazují postupně konvenční technologie v mnoha různých oblastech průmyslu. Důvod je zřejmý – s ohledem na svoji přesnost, nízké provozní náklady bez spotřebního materiálu, bezúdržbovost či vysokou životnost nabízí výhody, které mnohé ostatní technologie nabídnout nemohou.
 • Značení desek plošných spojů

  Značení desek plošných spojů

  Stále častěji přichází od výrobců desek plošných spojů požadavky na zavedení traceability tak, aby bylo možno sledovat stav desek během jednotlivých fází výroby.
 • Víte, co máte v laserovém stroji za zdroj?

  Víte, co máte v laserovém stroji za zdroj?

  Laserové systémy se již delší dobu používají v průmyslu pro řezání, svařování, značení, gravírování, povrchové zpracování, atd. V posledních letech však došlo k rozvoji nových typů laserů a pro některé uživatele, ať stávající či potenciální, nemusí být vůbec jasné, který je který. V tomto článku jsou popsány jednotlivé typy laserů s jejich vlastnostmi a ukázány jejich výhody a nevýhody pro různé aplikace.
 • Laserové svařování plastů

  Laserové svařování plastů

  Laserová technologie si získává stále většího zastoupení v průmyslu. Lasery jsou vhodnými nástroji pro značení, řezání, svařování a další speciální aplikace. Kromě kovových materiálů se začínají lasery ve větším měřítku uplatňovat i pro svařování jiných materiálů, a to materiálů plastových.
 • Laserové aplikace a mechanické značení v oblasti automotive průmyslu

  Laserové aplikace a mechanické značení v oblasti automotive průmyslu

  Laserová technologie se využívá ve velké škále aplikací a do mnoha dalších postupně prostupuje. Nejmarkantnější je tato skutečnost pravděpodobně v oblasti automotive, která je jednou z prvních, kam jsou zaváděny nejpokročilejší komerční technologie a výrobní principy. S laserovou a jinou značicí technologií užitou v oblasti automotive má Lintech již mnohaleté zkušenosti.
 • Laserové svařování v elektrotechnice

  Laserové svařování v elektrotechnice

  Hlavními výhodami laserového svařování oproti již zaběhnutým metodám tavného svařování elektrickým obloukem (MIG/MAG, TIG) je kvalita a pohlednost samotného svaru, vyšší procesní rychlost, nižší tepelné ovlivnění spojovaných materiálů (část se ohřívá pouze lokálně v místě svaru), možnost svařování i v polohách s omezeným přístupem, v mnoha případech absence přídavného materiálu a snadná opakovatelnost svařovacího procesu.
 • Plně přenosné mikroúderové zařízení

  Plně přenosné mikroúderové zařízení

  Novinka v podobě plně přenosného mikroúderového zařízení Berma DOT5-sp, které snoubí preciznost elektromagnetického hrotu s téměř neomezenou variabilitou použití, díky bateriovému napájení.
 • Zlepšení kvality a výkonu vláknových laserů

  Zlepšení kvality a výkonu vláknových laserů

  Všechny technologie prochází vývojem, zlepšují svoje vlastnosti a poskytují nové výhody. Nejinak je tomu i u laserových technologií, ať už se to týká laserových zdrojů či optických komponent.
 • Laserové značení v komplexním řešení

  Laserové značení v komplexním řešení

  Variabilní značení výrobků a dílů se v poslední době stalo standardem. Je zcela běžné značit sériové číslo, název šarže, číslo výkresu nebo označení části vyššího celku, do kterého daný díl patří. Jedinečný popis není vztažen jen na typ výrobku nebo výrobní sérii, ale běžné je jedinečné označení každého výrobku.

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole e5Qp0s8Hem0U

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.