Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

 Plně přenosné mikroúderové zařízení

ruční mikroúderPřinášíme novinku v podobě plně přenosného mikroúderového zařízení Berma DOT5-sp, které snoubí preciznost elektromagnetického hrotu s téměř neomezenou variabilitou použití, díky bateriovému napájení. Značení velkých, těžce přemístitelných předmětů již nebude problém. K zařízení totiž nevedou žádné kabely ani hadice. Stroj je osazen 24V Li-ION akumulátorem, který poskytuje až 5 hodinovou výdrž. Nabití z vybitého do plně nabitého stavu trvá přibližně 70 minut. Stroj má pevné kovové tělo a masivní rukojeť se spouštěcím triggerem. Elektronická část je pečlivě oddělena od mechanické, tak aby nedošlo k poškození citlivé elektroniky vnějšími vlivy. Zařízení je tedy možno používat i outdorově. Baterie je ergonomicky umístěna tak, aby při držení stroje vytvářela podpěrný bod a zjednodušovala tak manipulaci se strojem.  Již v základní verzi obsahuje možnost značení 2D datamatrix kódů, log a sériových čísel. Díky elektromagnetickému principu lze snadno nastavit hloubku a kontinuálnost popisu s ohledem na popisovaný materiál a požadavky zákazníka. Celková hmotnost stroje je 5,3 kg. Lze ovládat buď přímo na ovládacím panelu stroje s klávesnicí a displejem, nebo pomocí počítače za použití softwaru IDENTIFY, který je vždy dodán k zařízení. Jako volitelné příslušenství nabízíme stojan, do kterého lze stroj upnout. Tímto zařízením můžete značit např. velké ocelové konstrukce, nosníky, regály, vagóny, ale, po upnutí do stojanu, i malé díly a štítky.

Řešení na klíč

mikroúderové značeníFirma Lintech se může pochlubit více jak 10 letou zkušeností z oblasti mikroúderové techniky. Za tuto dobu u nás vznikl tým specialistů znalých oboru. Nyní jsme tedy schopni veškeré naše znalosti a zkušenosti přenášet do Vašich projektů a vyřešit tak Vaše požadavky.

Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.