Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Popis a verifikace

U jedné z významných firem z automobilového průmyslu vznikla potřeba vyřešit kontrolu kvality výrobního procesu a tím předcházet častým chybám ve výrobě.

Navrhnuté řešenílaserový popis

Jednoúčelový stroj, který bude pomocí mikrobodové technologie označovat odlitky 2D kódem a posléze je bude verifikovat.

Popis základních funkcí stroje

Značicí stroj má vozík s upínači pro upnutí odlitku. Vozík má 2 pozice: značicí a verifikační. Ve značicí pozici se odlitky vkládají a vyjímají. Značicí pozice je osazena dvěma značicími hlavami Östling PN4/6 s pneumatickým hrotem. Verifikační pozice a pozice na dopravnících jsou osazeny kamerami.

laserové gravírováníKaždý odlitek nese dva výrobky. Každý výrobek je po odlití označen 2D kódem. Kód má velikost 12x12 modulů (bodů) a rozměr 7x7 mm. Označení se provádí na jednoúčelovém značicím a verifikačním stroji umístěném v odlévacím pracovišti. Odlitky do stroje po jejich ochlazení v lázni vkládá manipulátor. Po označení jsou kódy na výrobcích verifikovány dvěma kamerami. Další 4 kamery a signalizační světla jsou umístěny na dopravnících na kontrolní a třídicí části pracoviště. Kontrolní a třídicí část pracoviště je také vybavena bezdrátovou čtečkou čárového kódu pro čtení čísla košů, do nichž padají výrobky. Po načtení kódů kamerami nebo čtečkami je proveden záznam do databáze. Řídicí aplikace jednoúčelového stroje a aplikace pro verifikaci, záznam do databáze a komunikaci s řídicím systémem pracoviště běží na počítači s dotykovou obrazovkou.

V následujících výrobních provozech jsou instalovány datové a komunikační rozvaděče s kamerami, čtečkami kódů a počítači s dotykovými monitory pro sledování toku výrobků výrobními operacemi. Databáze je provozována na databázovém serveru. Každý rozvaděč je proto připojen na počítačovou síť koncového uživatele.

Výhody řešeníverifikace

 •  Včasné odhalení chyby ve výrobě
 • Snížení nákladů při reklamačních řízeních
 • Přehlednost ve výrobě a v dokumentaci
 • Kontrola systému jakosti

 

 

 

 

 

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole k5Gri3Imz

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.