Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Popis kovových štítků

 

Požadavek zákazníka

Poptávané zařízení mělo být určeno pro značení kovových štítků určených k identifikaci výrobků. Pro funkci tohoto zařízení byla požadována možnost značení alfanumerického kódu obsahujícího znaky o proměnném počtu a velikosti. Dále bylo požadováno vytvoření podavače štítků připravených ke značení.

 

Navrhnuté řešení

Pro popis identifikačních štítků byl jako nejvhodnější vybrán laserový diodový vláknový systém. Pro účely této zakázky byl rovněž vytvořen speciální automatický pneumatický podavač, který posunuje štítky připravené k laserovému označení pod laserovou hlavu. Zakládání a vyjímání štítků je po dohodě se zákazníkem řešeno manuálně, štítky jsou ručně vyjímány a zakládány z a do přidruženého zásobníku. Obsluhující pracovník tak pouze vybere z databáze typ štítku určeného pro laserový popis, založí vybrané štítky do zásobníku a spustí se automatický cyklus laserového značení, jehož konečným produktem je hotový, popsaný štítek. Popis kovových štítků

Zhodnocení

Navrhnuté řešení dokáže provádět požadovanou operaci laserového značení identifikačních štítků velmi efektivně a rychle - počet štítků poznačených laserem během jedné směny přesahuje 2000 kusů. Značený alfanumerický kód je volně programovatelný, potřebná data nutná pro označení výrobku se stahují automaticky z aplikačního softwaru, podavač štítků obsahuje vlastní kontroler.

 

Záruka servis

Standardní záruka 2 roky. V rámci servisu jednou ročně preventivní prohlídka zdarma. Zaručen servisní zásah do 48 hodin od nahlášení závady.

 

Proč právě Lintech?

Pro naše zákazníky nechceme být pouhým dodavatel technologie, ale dlouhodobým a spolehlivým obchodním partnerem. Partnerstvím rozumíme komplexní služby od konzultací a poradenství, přes zakázkovou konstrukci, programování, výrobu jednoúčelových strojů a speciálních zařízení až po záruční a pozáruční servis.

 

 

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole gm7Qaq6

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.