Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Popis ložisek

 

Požadavek zákazníka

Zákazník nebyl plně spokojen se svým původně používaným způsobem značení ložisek v podobě elektrochemické technologie z důvodu nákladné obměny značicích šablon. Rozhodl se proto poptávat novou technologii značení vhodnou pro rozličné typy ložisek či jejich dílů s co nejnižšími provozními náklady při vysokoobjemové výrobě a s co nejvyšší možnou dosažitelnou kvalitou popisu znaků, která by splňovala dané předpisy pro značení ložisek. Popis ložisek měl zahrnovat znaky o velikosti 1 až 5mm a nesměl obsahovat jakékoli vizuálně zjistitelné vady. Protože bylo nutn značit rozdílné typy ložiskových dílů, s ohledem na výrobní postup byl maximální možný čas k přizpůsobení značicího zařízení na konkrétní typ dílu stanoven na 4 minuty.

 

Navrhnuté řešení

Pro předložené požadavky bylo navrhnuto jednoúčelové zařízení vybavené laserovým pracovištěm s odsáváním zplodin, schopné popisovat velikostně a hmotnostně značně rozdílné ložiskové díly rychlostí až 1 m/s. Dle přání zákazníka nebylo laserové zařízení integrováno do výrobní linky, ale bylo vybaveno transportérem pro účely jednoduchého nakládání a vykládání ložiskových dílů určených k laserovému popisu. 

Popis ložisek

Zhodnocení

Navrhnuté řešení zajišťuje kvalitní a spolehlivé laserové značení ložisek i jejich dílů. Oproti elektrochemické technologii přináší celou řadu výhod - nepotřebuje spotřební materiál a neprodukuje žádný odpad. Laserové značení se tak stává, nejen z ekonomického hlediska, velmi nenáročným řešením. S jeho použitím ušetří zákazník dle provedené kalkulace v porovnání s předcházejícím způsobem průmyslového značení částku v hodnotě cca 300 000/rok.

 

Záruka servis

Standardní záruka na laserové pracoviště je 2 roky. V rámci servisu jednou ročně preventivní prohlídka laseru zdarma. Zaručen servisní zásah do 48 hodin od nahlášení závady.

 

Proč právě Lintech?

Pro naše zákazníky nechceme být pouhým dodavatelem technologie, ale dlouhodobým a spolehlivým partnerem v oblasti průmyslového popisu. Partnerstvím rozumíme komplexní služby od konzultace a poradenství, přes zakázkovou konstrukci, výrobu jednoúčelových strojů a zařízení, až po záruční a pozáruční servis.

 

 

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole o0Kd8Ehu3Ws9

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

20. 03. 2018

Přijďte za námi na Veletrh Ampér v Brně

Srdečně Vás zveme i na letošní veletrh elektrotechniky Amper v Brně, který se koná 20.-23.3.2018. Stánek firmy Lintech najdete v pavilonu F na obvyklém místě 3.28. Prezetujeme zde rychlost laser...

Více

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.