Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Popis odlitků mikroúderovým zařízením a jejich sledování v průběhu obrábění a zpětná identifikace

 

Cíl projektu:

 • Označení výrobků (odlitků), nalezení umístění a parametrů popisu z pohledu nejlepší čitelnosti a trvanlivosti popisu
 • Stanovit technické, softwarové a organizační prostředky pro efektivní sledování pohybu výrobků
 • Analyzovat a vyhodnocovat kvalitu výroby (statistické vyhodnocení způsobilosti procesu, index způsobilosti procesu)

Technické řešení:

Každý výrobek je po příchodu do skladu označen 2D kódem. Označení se provádí na jednoúčelovém stroji se dvěma značicími mikroúderovými jednotkami. Stroj je vybaven čtečkou kódu pro ověření kvality značení a pro záznam kódů do databáze. Databáze a hlavní aplikace je provozována na hlavním počítači (serveru), který je připojen k průmyslovému ethernetovému switchi (LAN). Ke switchi je připojen také skladový počítač a 14 čteček 2D kódů rozmístěných ve výrobním provozu. Na LAN je připojen také počítač třísouřadnicového měřidla (Zeiss) a terminál na pracovišti kontroly s tiskárnou.

Značicí stroj:

 
Značicí stroj má 2 značicí pozice, pro každý druh výrobku jednu. Každá pozice je osazena značicí hlavou Ostling PN4/6. Všechny funkce stroje jsou řízeny pomocí řídicího počítače s dotykovou obrazovkou. Pro ověření značených kódů je stroj vybaven čtečkou.     Pro předávání dat do databáze slouží jednoduchý specifický protokol. Omezené funkce protokolu brání škodlivým vnějším zásahům do řídicího počítače.
 

Databázový software:

 
Databáze je typu MSSQL. Databázový server pracuje na hlavním počítači. Na hlavním počítači také běží aplikace, která má za úkol ukládat veškerá data z pracovišť se čtečkami kódů, značícího stroje, souřadnicového měřidla a kontroly. Na pracovišti kontroly se pomocí terminálu zadávají údaje ke každému jednotlivému výrobku, výrobky se zařazují na palety, lze přidat kód druhu zmetku a tisknout protokoly. Aplikace ve skladovém počítači poskytuje informace o stavu skladových zásob a řídit expedici jednotlivých palet. Na dodatečnou žádost zákazníka byly vytvořeny ještě další aplikace určené pro směnového mistra a vedoucího výroby. Tyto aplikace umožňují vyhodnocovat počty výrobků na jednotlivých pracovištích, vytíženost pracovišť, efektivitu práce jednotlivých pracovníků a další.
 
 

Statistika:

 
Z údajů získávaných ze souřadnicového měřidla jsou vypracovávány protokoly způsobilosti procesu. Protokoly jsou exportovány do formátu .xls a zobrazují gaussovo rozdělení, histogram, odchylky a indexy způsobilosti.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole o4Cm7Ciz8Jg

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.