Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Popis tělesa nástroje

Požadavek zákazníka

Nadnárodní společnost specializovaná na výrobu elektrického nářadí a nástrojů poptávala kvalitní značení umožňující zpětnou sledovatelnost dílů.

Na hliníkový výlisek - těleso hoblíku - bylo nutno umístit označení zahrnující datum, číslo výrobního závodu a sériové číslo výrobku. Pro toto označení byl vyřčen požadavek týkající se jeho vysoké kvality a trvanlivosti, kdy popis musí zůstat navzdory práci hoblíku v náročném prostředí dobře čitelný a estetický i po letech užívání. Použité popisovací zařízení mělo být programovatelné, s co nejnižšími nároky na obsluhu, byla předpokládána vysoká produktivita a zandebatelná potřeba údržby.

 

Navrhnuté řešení

Pro potřeby zákazníka byl navrhnut elektro-mechanický mikrobodový popisovací systém, jehož předností je nezávislost na dodávce tlakového vzduchu. Mikrobodový popisovací systém je navíc vybaven unikátním značicím ramenem rozšiřujícím jeho popisovací pole. Pracoviště bylo doplněno základnou se dvěma rychloupínacími přípravky vlastní konstrukce. Díky speciálnímu upínacímu zařízení je umožněno provádění paralelního popisu dvou kusů najednou. Ovládání je řešeno vlastním řídicím systémem poskytujícím plnou programovatelnost i bez nutnosti připojení k PC.

 

 

Zhodnocení

Systém je po úvodním naprogramování schopen automaticky značit všechny zákazníkem požadované údaje rychlostí až 4 znaky za sekundu, včetně vzrůstajícího sériového čísla, přeprogramování je tedy nutné jen v případě nutnosti změny požadavků. Automatický paralelní popis dvou dílů naráz díky zmíněnému speciálnímu upínacímu zařízení značně zvyšuje efektivitu výroby, přitom je velmi rychlý, přesný a šetrný ke značenému dílu.

 

Záruka s servis

Standardní záruka 2 roky. V rámci servisu jednou ročně preventivní prohlídka zdarma. Zaručen servisní zásah do 48 hodin od nahlášení závady.

 

Proč právě Lintech?

Pro naše zákazníky nechceme být pouhým dodavatelem technologie, ale dlouhdobým a spolehlivým obchodním partnerem. Partnerstvím rozumíme komplexní služby od konzultací a poradenství, přes zakázkovou konstrukci, programování, výrobu jednoúčelových strojů a speciálních zařízení, až po záruční a pozáruční servis.

 

 

Vybíráme z referencí

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole o4Rl1Ibd

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

20. 03. 2018

Přijďte za námi na Veletrh Ampér v Brně

Srdečně Vás zveme i na letošní veletrh elektrotechniky Amper v Brně, který se koná 20.-23.3.2018. Stánek firmy Lintech najdete v pavilonu F na obvyklém místě 3.28. Prezetujeme zde rychlost laser...

Více

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.