Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

FAQ – často kladené dotazy

Vše, co jste chtěli vědět o laseru, mikrobodu, ražbě, razidlech anebo zakázkovém popisu, ale báli jste se zeptat!

 • Pomoc s výběrem značicí technologie

  FAQ: Naše firma jako subdodavatel velkého podniku vyrábí díly přesné mechaniky, které potřebujeme popisovat včetně sériového čísla. Konkrétně se jedná o tvarovaná táhla přibližně obdélníkového průřezu o délce100, šířce 3 a tloušťce 1 mm. Na konci výrobního cyklu jsou táhla galvanicky pokovována, nebo lakována. Poraďte
 • Laserování - problém s laserováním

  FAQ: problém s laserováním - mám problém ohledně laserování,značíme plastové výrobky dvojitě,tím myslím, že pod lasserovou přijede paletka s výrobkem,označí ji a vzápětí tuto operaci opakuje, problém-na jedno upnutí by po druhé měl být popis stejný, někdy značí dvojitě,nepravidelně
 • Laserové značení složitějších tvarů

  FAQ: Chtěl bych si pořídit laser na popisování a budu potřebovat značit i složitější tvary, např. loga. Je zapotřebí pracovat s nějakým speciálním programem nebo budu moci používat svůj stávající corel?
 • Lze laserem popisovat nebo řezat dřevo ?

  FAQ: Lze laserem popisovat nebo řezat dřevo ?
 • Jakou technologii zvolit na popis plastových ovládacích tlačítek

  FAQ: Vyrábíme měřicí přístroje, které pracují v náročných podmínkách průmyslové výroby a máme problém jak popisovat plastová ovládací tlačítka. Zkoušeli jsme tisk, ale popis nebyl dostatečně trvanlivý. Zkoušeli jsme rytí, ale značení nebylo dostatečně zřetelné a navíc se zanášelo nečistotami. Existuje cenově přijatelná metoda popisu, která by neměla uvedené nevýhody? Jde o čtyři různé popisy tlačítek, od každého asi 60 ks měsíčně.
 • Lze laserem značit velmi jemný popis, popřípadě grafické motivy ?

  FAQ: Pro naše nové výrobky bychom potřebovali přenést poměrně složitý obrazec na duralový, nebo mosazný plech o tloušťce 1,5 mm. Obrazec obsahuje velmi jemnou kresbu a hodně záleží na přesnosti a kvalitě provedení. Velikost obrazce je cca 400 x 110 mm. Dotazem u místní firmy, která se zabývá laserovým popisem, jsme zjistili, že laserový popis nelze použít, protože není možné vychylovat paprsek na tak velkou popisovou plochu. Existuje nějaká jiná technologie, která by poskytla srovnatelné výsledky jako laser?

Cпрашивайте еще

RU:

Поля, обозначенный звездочкой, заполнять обязательно

 1. Для ответов имейлом
Пожалуйста, спишите или скопируйте z8Hw6w4Lmt1R
RU:

Мы Вам перезвоним

Другие адреса и телефоны


Актуально

Přehrát video

Please take a seat and watch our video about Lintech company

In this short video is dealing about who we are, what we do and where we are heading for.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.