Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.
OTÁZKA:

Vyrábíme měřicí přístroje, které pracují v náročných podmínkách průmyslové výroby a máme problém jak popisovat plastová ovládací tlačítka. Zkoušeli jsme tisk, ale popis nebyl dostatečně trvanlivý. Zkoušeli jsme rytí, ale značení nebylo dostatečně zřetelné a navíc se zanášelo nečistotami. Existuje cenově přijatelná metoda popisu, která by neměla uvedené nevýhody? Jde o čtyři různé popisy tlačítek, od každého asi 60 ks měsíčně.

ODPOVĚD:

 

Řešením je použití popisu laserem.

Při této metodě se materiál neodebírá, ale místně sežehne. Na povrchu se tak mění index lomu světla, takže popis na světlém tlačítku vypadá tmavý a na tmavém tlačítku světlý. Popis je vysoce odolný proti otěru, nezanáší se nečistotami, protože není plastický a díky přesnému řízení laserového paprsku je i velmi přesný a estetický.

Vzhledem k uvedeným sériím jde o typický příklad pro zakázkový popis, vlastní laserové popisovací zařízení by se Vám rozhodně nevyplatilo. Firma s dostatečnými zkušenostmi v laserovém popisu Vám takovéto série udělá na počkání. Před první zakázkou je však třeba provést zkoušky s nastavením parametrů laseru. Každý plast má jiné vlastnosti a dokonce výrobky z téhož plastu, ale z různých výrobních šarží mají různé vlastnosti. Také je třeba vyřešit vhodné upnutí tlačítka. Při opakovaných zakázkách však již k těmto neproduktivním časům nedochází.
 
 
 

 

Cпрашивайте еще

RU:

Поля, обозначенный звездочкой, заполнять обязательно

  1. Для ответов имейлом
Пожалуйста, спишите или скопируйте qe8Pnr7E
RU:

Мы Вам перезвоним

Другие адреса и телефоны


Актуально

Přehrát video

Please take a seat and watch our video about Lintech company

In this short video is dealing about who we are, what we do and where we are heading for.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.