Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Lze laserem popisovat nebo řezat dřevo ?

OTÁZKA:

Obdržela jsem dárkovou kazetu ze světlého dřeva s obrázkem a blahopřejným textem. Popis vypadá velmi efektně a je údajně proveden laserem. Je možné laserem popisovat dřevo? Pokud ano, záleží na druhu dřeva?

 
ODPOVĚD:

 

Popisování dřeva laserem je způsob, který zejména v poslední době dosáhl značného rozšíření, protože umožňuje vytváření velmi působivých předmětů. Obecně je lépe popisovat světlé dřevo, dosáhneme většího kontrastu a popis je mnohem zřetelnější. Ale i popis tmavého dřeva je možný, protože motiv je vždy plastický, v tomto případě výsledek působí decentněji.
Pro popis laserem existují také materiály speciálně k tomu určené. Např. třívrstvá velmi tenká překližka (0,4 mm), která je ideální pro techniku gravírování laserem.

Dřevo lze laserem nejen popisovat, ale také ze dřeva vyřezávat nejrůznější tvary. Tak je možné v jedné operaci dřevěný díl vyrobit a zároveň popsat. Do dřeva je možné vypálit i fotografii s vysokým rozlišením. V kombinaci s kresbou dřeva je tak možné dosáhnout velice působivých efektů.

 

Cпрашивайте еще

RU:

Поля, обозначенный звездочкой, заполнять обязательно

  1. Для ответов имейлом
Пожалуйста, спишите или скопируйте r6Gk3m2Tlu2
RU:

Мы Вам перезвоним

Другие адреса и телефоны


Актуально

Přehrát video

Please take a seat and watch our video about Lintech company

In this short video is dealing about who we are, what we do and where we are heading for.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.