Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Lze laserem značit velmi jemný popis, popřípadě grafické motivy ?

OTÁZKA:

Pro naše nové výrobky bychom potřebovali přenést poměrně složitý obrazec na duralový, nebo mosazný plech o tloušťce 1,5 mm. Obrazec obsahuje velmi jemnou kresbu a hodně záleží na přesnosti a kvalitě provedení. Velikost obrazce je cca 400 x 110 mm. Dotazem u místní firmy, která se zabývá laserovým popisem, jsme zjistili, že laserový popis nelze použít, protože není možné vychylovat paprsek na tak velkou popisovou plochu. Existuje nějaká jiná technologie, která by poskytla srovnatelné výsledky jako laser?

 

ODPOVĚD:

Pro Vaše potřeby je možné použít technologii popisu laserem, dokonce je zřejmě nejvhodnější, je však třeba použít odpovídající zařízení. Obvykle je samotná popisovací hlava nepohyblivá, ale obsahuje dvě naklápěcí zrcátka, která vychylují laserový paprsek ve dvou na sebe kolmých rovinách. V průběhu popisu je pohyb zrcátek řízen tak, že laserový paprsek plynule „píše“ na materiál. Tento systém dovoluje popisovat plochu maximálně cca 200 x 200 mm. Omezení neplyne z malého vychylovacího úhlu zrcátek, ale souvisí se vzdáleností na kterou je paprsek zaostřen.

Jestliže chceme popisovat větší plochu, používáme systém doplněný o přesný polohovací stůl, který umožňuje definovaným způsobem pohybovat materiálem, nebo naopak popisovací hlavou. Celý popis (např. dlouhý text) pak spočívá v krokových změnách vzájemné polohy popisovací hlavy a materiálu, takže popisované pole dané zrcátky se postupně přesouvá po celé ploše popisu.

Ačkoliv je přesnost stopy paprsku vysoká (0,1 mm), je vhodné připravit si celý proces tak, aby navazování jednotlivých dílčích popisů padlo do mezer. To však na počítači není problém, navíc si můžeme takto připravenou úlohu uložit a v případě opakování již přípravné práce odpadají.

Ve Vašem případě je výhodou také to, že na rozdíl od mechanického gravírování není třeba popisovaný výrobek upínat, protože na něj nepůsobí žádné síly. Proto nehrozí deformace ani poškození povrchové úpravy výrobku.


 

 

Cпрашивайте еще

RU:

Поля, обозначенный звездочкой, заполнять обязательно

  1. Для ответов имейлом
Пожалуйста, спишите или скопируйте f2Iqo5Lys3Xj0
RU:

Мы Вам перезвоним

Другие адреса и телефоны


Актуально

Přehrát video

Please take a seat and watch our video about Lintech company

In this short video is dealing about who we are, what we do and where we are heading for.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.