Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.
OTÁZKA:

Naše firma jako subdodavatel velkého podniku vyrábí díly přesné mechaniky, které potřebujeme popisovat včetně sériového čísla. Konkrétně se jedná o tvarovaná táhla přibližně obdélníkového průřezu o délce100, šířce 3 a tloušťce 1 mm. Na konci výrobního cyklu jsou táhla galvanicky pokovována, nebo lakována. Poraďte

ODPOVĚD:

Shodou okolností jsme nedávno pro našeho stálého zákazníka řešili velmi podobný problém. Sériové číslo je třeba značit až jako finální operaci, protože v případě zmetku by číselná řada nesouhlasila. Popis laserem by vyhovoval, pokud Vaše výrobky nepracují v korozívním prostředí. Předpokládám však, že galvanizování, nebo lakování má táhla chránit proti korozi. V místě popisu laserem však dojde k narušení povrchové vrstvy a následně ke korozi. Zde je vhodná metoda popisu pomocí mikrobodu, která i u takto jemných dílů je technicky řešitelná, má však jistá úskalí. Především je třeba vyřešit dokonalé upnutí dílu, protože mikrobod není metoda bezkontaktní a pružení dílu by kvalitní popis znemožnilo. Dále je třeba velmi pečlivě zvolit a otestovat nastavení popisovacího zařízení (geometrii hrotu, sílu a frekvenci úderu a další), aby povrchová vrstva nebyla narušena. Obecně lze říci, že zde velmi záleží na zkušenostech. Po vyřešení těchto základních problémů je však celý proces dokonale opakovatelný a bez problémů jej lze použít v sériové výrobě. Záleží jen na velikosti sérií zda je výhodnější pořídit si vlastní mikrobodový systém, např. k vestavění do výrobní linky, nebo využívat služeb firmy, která nabízí zakázkový popis.

 

Cпрашивайте еще

RU:

Поля, обозначенный звездочкой, заполнять обязательно

  1. Для ответов имейлом
Пожалуйста, спишите или скопируйте h0Ah0z3Hae7F
RU:

Мы Вам перезвоним

Другие адреса и телефоны


Актуально

Přehrát video

Please take a seat and watch our video about Lintech company

In this short video is dealing about who we are, what we do and where we are heading for.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.