Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

varioSCAN 

Varioscan je optický komponent určený pro dynamické přeostřování laserového paprsku. Obsahuje lineárně pohybující se čočku, dle jejíž aktuální polohy je laserový paprsek zaostřován v různé výšce. Maximální velikost přeostřovací vzdálenosti je cca ±15mm při použití F-theta objektivu s fokusační vzdáleností f =160mm.
 
Varioscan je umístěn v laserové lavici mezi vychylovací hlavou a zkolimovaným výstupem záření laserového zdroje. Jeho ovládání spočívá v kooperaci speciální elektronické jednotky a řídící karty, k programování varioscanu se pak využívá laserový software SCAPS s nadstavbou schopnou pracovat ve 2,5D prostoru.
 
Jeho využití je vhodné pro značení nakloněných či křivých ploch nebo ploch s rozdílnou výškou, které dokáže laser s přeostřovací jednotkou popsat v rámci jednoho procesu bez nutnosti pohybovat s laserovou lavicí nebo značeným dílem.
 

 varioscan

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole wy9Eht3Sv5

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

4. 10. 2017

Pozvánka na veletrh MSV 2017

Srdečně Vás zveme na letošní strojírenský veletrh v Brně, který se uskuteční 9.-13.10.2017. Stánek firmy Lintech najdete v pavilonu E stánek č.13. Prezentovat budeme kompletní portfolio nabízené...

Více

5. 06. 2017

LASYS meets Central Europe

Konference "LASYS meets Central Europe", která se konala 30.května 2017 ve slovenské Trnavě, se etabluje jako důležitá obhodní platforma pro poskytovatale řešení v oblasti laserového zpracování mat...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.