Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Výroba panelů – CNC gravírování a obrábění

Výroba panelůNa zakázku vyrábíme a upravujeme panely, včetně výroby precizních dílců - součástek, dle Vašich požadavků. Na základě dodaných předloh nebo skic jsme schopni pro Vás díky velmi přesnému a multifunkčnímu zařízení, 3D CNC centru, zajistit všechny Vaše požadavky na CNC obrábění, frézování, řezání, gravírování, modelování atd.

Pomocí moderního CAM softwaru ArtCAM Pro, jsme schopni gravírování provést ve všech rovinách 2,5D i 3D. K tomu nám pomáhá další vybavení a příslušenství obráběcího 3D centra, jako je sonda dotykového odměřování a pozicování nástroje, vakuové upínání, vysokootáčkové vřeteno HSK s rychlostí až 60tis. ot/min., automatická výměna nástrojů, mlhové rozprašování a chlazení břitu nástroje aj. moderní prvky obráběcích strojů.

výroba štítků a panelůNa přání zákazníka jsme schopni vyrobit panely z duralu, desek z eloxovaného duralu, vrstvených plastů, mosazi, nerezu, aj. Na našem 3D centru, jsme schopni pro Vás vyrábět ovládací panely, panely pro ruční přístroje, boxy, krabičky a ovládací skříňky pro elektroniku, přípravky, raznice a razidla, precizní dílce z lehkých slitin, mosazi, mědi, nástrojové oceli aj.

Vyrábíme dílce pro laserové, ultrazvukové a rentgenové přístroje, automobilový a letecký průmysl, drážní a traťové soupravy, mechanické díly pro telekomunikační a elektrotechnický průmysl, součástky pro různé stroje, průmyslové a osobní počítače apod.

Výroba je jak sériová, tak kusová. Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech:PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, Parasolid x_t, Auto CAD , SolidEdge, SolidWorks aj.

Výroba identifikačních a výrobních štítků

Samozřejmostí každého výrobku je jeho identifikace a označení, které je v souladu se zákonem či normou. Určité typy produkcí však požadují, aby označení produktu bylo trvalé, jednoznačné, nesmazatelné. Pokud to dovoluje norma či jiný předpis, je možné výrobek opatřit identifikačním či výrobním štítkem, schématem, návodem atd.

výroba štítkůNabízíme Vám naše bohaté zkušenosti s výrobou tohoto sortimentu zboží.

Štítky bývají vyrobeny z různých materiálů: kovy (hliník, nerez, ocel, eloxovaný kov, barevné kovy a pod.), plastů, samolepících fólií a podobně.

Tento druh kooperace běžně probíhá tak, že zákazník dodá grafické podklady (CAD data, technický výkres, náčrt..) a po upřesnění rozměrů, materiálu, barev, atd., se štítky zadají do výroby. Po zhotovení jsou štítky zaslány k zákazníkovi nebo zůstávají v naší společnosti na skladě, a dle dalších požadavků zákazníka jsou na štítcích doplňovány požadované hodnoty laserem (toto lze provádět i postupně např. v průběhu celého roku).

Krátké dodací termíny jsou pro nás samozřejmostí. Zpravidla to bývá do 2 dnů, po dohodě i na počkání.

Druhy štítků dle materiálu a technologie výroby: nerezové štítky tištěné, nerezové štítky leptané, nerezové štítky leptané - zavalené barvou, hliníkové štítky tištěné, hliníkové štítky leptané zavalené barvou, hliníkové štítky gravírované, mosazné štítky tištěné, mosazné štítky leptané, mosazné štítky leptané - zavalené barvou, plastové gravírované štítky, Al eloxované laserované štítky..a další možné kombinace.

Vybíráme z referencí

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole bg3Wpm1

Zde je video našeho produktu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný flash.

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.