Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Značení izolační pásky

 

Požadavek zákazníka

Zákazník poptával vhodnou, levnou a jednoduchou značicí technologii jako doplněk k zřízení pro navíjení izolační pásky. Požadované značení se týkalo jednoho znaku o velikosti 2,5mm.

Značení izolační pásky

 

Navrhnuté řešení

Jako doplněk k navíječce izolace byla vybrána pneumatická úderová jednotka s nastavitelnou silou 0-600kg, spolu s příslušenstvím obsahujícím znaky, speciální znaky a jejich držáky. Pneumatický úderový válec umožňuje značit 2-3 znaky  o velikosti 3mm s doporučeným taktem značení 1 úder/1 vteřinu.

Zařízení je doplněno dvojručním bezpečnostním spínáním - při dokončení cyklu navíjení izolace obsluhou se tak stiskem dvou tlačítek spustí ražba znaku na kostru cívky.

 

Zhodnocení

Stroj pro navíjení izolace byl doplněn vhodnou jednoduchou a levnou, nicméně pro účel zákazníka naprosto dostačující razicí pneumatickou technologií. Efekt předepnutí zabraňuje při aplikaci pneumatického úderového válce jakékoli deformaci značeného materiálu. Dvojruční spínání zajišťuje bezpečnost provozu značicího zařízení.

 

Záruka servis

Standardní záruka 2 roky. V rámci servisu jednou ročně preventivní prohlídka zdarma. Zaručen servisní zásah do 48 hodin od nahlášení závady.

 

Proč právě Lintech?

Pro naše zákazníky nechceme být pouhým dodavatel technologie, ale dlouhodobým a spolehlivým obchodním partnerem. Partnerstvím rozumíme komplexní služby od konzultací a poradenství, přes zakázkovou konstrukci, programování, výrobu jednoúčelových strojů a speciálních zařízení až po záruční a pozáruční servis.

 

 

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole fq6Jyl9H

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

5. 06. 2017

LASYS meets Central Europe

Konference "LASYS meets Central Europe", která se konala 30.května 2017 ve slovenské Trnavě, se etabluje jako důležitá obhodní platforma pro poskytovatale řešení v oblasti laserového zpracování mat...

Více

9. 05. 2017

Laserová aplikace night & day

Za pomoci vhodného nastavení laseru lze velmi efektivně a kvalitně vytvářet detailní tzv. night&day laserového značení, které bývá umisťováno na podsvěcovaných tlačítkách či kontrolkách elektroniky...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.