Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Značení nástrojů

 

Požadavek zákazníka

Přední výrobce nástrojů pro průmyslové obrábění (dělové vrtáky, výstružníky, frézy, atd...) poptával novou technologii značení z důvodu zefektivnění a inovace výrobního procesu. Lampový laser, dříve používaný na značení nástrojů, měl velké spotřební náklady a byl náročný na údržbu.

Navrhnuté řešení

Námi navržené laserové pracoviště může popisovat jak malé (krátké) nástroje, tak i nástroje dlouhé více než jeden metr. Pro laserový popis krátkých nástrojů je zařízení vybaveno rotačním stolem. Zařízení samo rozpozná vložení dlouhého nástroje. Pro vkládání těchto nástrojů k popisu slouží zvláštní vstupní otvor do prostoru laseru.

Záruka servis

Standardní záruka na laser 2 roky. V rámci servisu jednou ročně preventivní prohlídka laseru zdarma. Zaručen servisní zásah do 48 hodin od nahlášení závady laseru.

Pro právě Lintech?

Pro naše zákazníky nechceme být pouhým dodavatelem laserové technologie, ale dlouhodobým a spolehlivým partnerem v oblasti průmyslového popisu. Partnerstvím rozumíme komplexní služby od konzultace a poradenství, přes zakázkovou konstrukci, výrobu jednoúčelových strojů a zařízení, až po záruční a pozáruční servis.

Značení nástrojů

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole ks8Fcd

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

4. 10. 2017

Pozvánka na veletrh MSV 2017

Srdečně Vás zveme na letošní strojírenský veletrh v Brně, který se uskuteční 9.-13.10.2017. Stánek firmy Lintech najdete v pavilonu E stánek č.13. Prezentovat budeme kompletní portfolio nabízené...

Více

5. 06. 2017

LASYS meets Central Europe

Konference "LASYS meets Central Europe", která se konala 30.května 2017 ve slovenské Trnavě, se etabluje jako důležitá obhodní platforma pro poskytovatale řešení v oblasti laserového zpracování mat...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.