LINTECH partnerem konference TAL

TAL

LINTECH partnerem konference TAL

LINTECH partnerem konference TAL (Trendy Automobilové Logistiky), která proběhne 16.5.2023 v Parkhotelu v Plzni. I letos bude konference TAL zajímavou událostí pro všechny, kteří se zajímají o automobilový průmysl, logistiku a automatizaci. Téma konference "Behind the Scenes at a Digital Factory"/ "Zákulisí Digitální Továrny" je obzvláště aktuální, protože stále více výrobních procesů se digitalizuje.

Bude to skvělá příležitost spojit se s podobně smýšlejícími profesionály a sdílet znalosti a zkušenosti, což je obzvláště důležité vzhledem k výzvám, kterým odvětví v posledních letech čelí. Celkově je konference skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí mít přehled o nejnovějších trendech a vývoji v automobilové logistice.

Rádi se s vámi setkáme na stánku společnosti LINTECH. Přivítá vás tam pan ředitel Karel Kubr, vedoucí obchodu a výroby střediska automatizace Jan Havlíček a marketingová specialistka Klára Velíšková.

Během coffee breaku se můžete těšit i na naši krátkou prezentaci na téma: „Laser marking for possible use in logistics, 2D codes verification and reading“ / „Laserové značení pro možné použití v logistice; verifikace a čtení 2D kódů“

 

REGISTRUJTE SE ještě dnes a nenechte si ujít příležitost učit se a růst ve svém oboru.

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů