Zakázková výroba

Výroba identifikačních štítků

Samozřejmostí každého výrobku je jeho identifikace a označení, které je v souladu se zákonem či normou. Určité typy produkcí však požadují, aby označení produktu bylo trvalé, jednoznačné, nesmazatelné. Pokud to dovoluje norma či jiný předpis, je možné výrobek opatřit identifikačním či výrobním štítkem, schématem, návodem atd.

Nabízíme Vám naše bohaté zkušenosti s výrobou tohoto sortimentu zboží. Štítky bývají vyrobeny z různých materiálů: kovů (hliník, nerez, ocel, eloxovaný kov, barevné kovy a pod.), plastů, samolepících fólií a podobně.

Výroba štítků běžně probíhá tak, že zákazník dodá grafické podklady (CAD data, technický výkres, náčrt..) a po upřesnění rozměrů, materiálu, atd., se štítky zadají do výroby. Po zhotovení jsou štítky zaslány k zákazníkovi nebo zůstávají v naší společnosti na skladě, a dle dalších požadavků zákazníka jsou na štítcích doplňovány požadované hodnoty laserem (toto lze provádět i postupně např. v průběhu celého roku).

Druhy štítků dle materiálu a technologie výroby mohou být nerezové štítky tištěné, nerezové štítky leptané, nerezové štítky leptané - zavalené barvou, hliníkové štítky tištěné, hliníkové štítky leptané zavalené barvou, hliníkové štítky gravírované, mosazné štítky tištěné, mosazné štítky leptané, mosazné štítky leptané - zavalené barvou, plastové gravírované štítky, Al eloxované laserované štítky..a další možné kombinace. Štítky jsme schopni zhotovit vč. otvorů, ohybů, podlepené apod.

Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, STEP atd.

Zakázková výroba štítků