Zakázková výroba

Výroba čelních panelů

Pomocí moderního CAD a CAM softwaru ve spojení s 3D CNC strojem, jsme schopni na zakázku vyrobit panely z duralu, eloxovaného duralu, vrstvených plastů, mosazi, nerezu, aj. Na našem 3D CNC centru, jsme schopni pro Vás vyrábět ovládací čelní panely, panely pro přístroje, boxy, krabičky, ovládací skříňky pro elektroniku, přípravky, precizní dílce z lehkých slitin. Vyrábíme dílce pro laserové, ultrazvukové a rentgenové přístroje, automobilový a letecký průmysl, drážní a traťové soupravy, mechanické díly pro telekomunikační a elektrotechnický průmysl, součástky pro různé stroje, průmyslové a osobní počítače apod.

Výrobu čelních panelů zhotovujeme v různě velkých sériích i kusových objednávkách. Na přání zákazníka provádíme i laserový popis panelů na zakázku.  Na základě dodaných předloh nebo skic jsme schopni pro Vás díky velmi přesnému a multifunkčnímu zařízení, zajistit všechny Vaše požadavky na CNC obrábění, frézování, řezání, gravírování.

Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, STEP atd.