Novinky

Laser marking curved surface

Využití VarioSCAN při laserovém popisování

Technologie VarioSCAN sice není na trhu novinkou, ale není bohužel využívaný její potenciál tak často, jak by mohl. V mnoha případech lze totiž technologii překonávající nerovnosti a převýšení na materiálu použít i na místech, kde by jinak bylo nutné laser přeostřovat pohybem na Z ose, nebo jiným polohovacím zařízením.

Více

Laser micromachining

Nároky na kvalitu procesu v dnešní době rostou rychlým tempem. Ruku v ruce jdou s požadavky na kvalitu také nároky na efektivitu procesu, tedy jeho rychlost v porovnání s finanční náročností. Nejvíce poptávaný proces je ten bezúdržbový. Mnoho z těchto požadavků dokáže splnit laserová technologie. Právě proto je posledních pár let náhradou starších metod opracování materiálů a střídá tak často neefektivní konvenční postupy.

Více

Svařování kovů v článku na Technetu

Technika spojování různorodých kovů je již dlouhou dobou výzvou pro svařovací inženýry a konstruktéry, kteří často tvrdili, že je to obtížné nebo neproveditelné. Jak vám napoví leckterý metalurg, je to kombinace fyzikálních vlastností a metalurgických technologií, která řídí svařitelnost.

Více

Tajmac, ZPS, Dny, Lintech, laser

TAJMAC-ZPS Dny 2019

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se letos konaly ve dnech 25. a 26. 4. 2019 opět potvrdily svůj účel a Lintech tak měl prostor prezentovat své produkty a služby. 

Technici firmy Lintech prezentovali novou velmi kompaktní popisovací stanici LinBoxMini pro popis eloxovaných a lakovaných komponent, která je lehčí než 15kg.

Více

Messe, Fair, lintech, laser, klast, cluster, mechatronika

Lintech jako účastník veletrhu Hannover Messe 2019

Lintech se prvním rokem účastnil jako vystavovatel veletrhu Hannover Messe 2019. Tuto možnost mu poskytl Klastr Mechatronika, kterého je Lintech hrdým členem. Na veletrhu se nám podařilo navázat nejen mnoho zajímavých kontaktů, ale udělat i zajímavý marketingový průzkum na zahraničním trhu.

Více

Laser, raznik, montaz, veletrh

Poděkování za návštěvu veletrhu Ampér 2019

Veletrh AMPÉR v Brně je bohužel již minulostí, ale můžeme s jistotou říci, že pro nás byl úspěšný. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a také těm, kteří nás navštívili a podpořili na našem stánku.

 

Více