Novinky

Měření výsledků laseru

Nové hi-tech vybavení aplikační laboratoře

Od dubna tohoto roku firma Lintech používá pro měření částí dílů a profilů drážek či vrypů moderní měřicí zařízení se špičkovou přesností v řádu mikrometrů (µm), digitální mikroskop Keyence VHX. Tento nástroj je neocenitelným pomocníkem pro optimalizaci procesních parametrů, a to nejen v oblasti laserového popisování a gravírování.

Více

Přednáška Brno

Přednáška na FSI VÚT v Brně

Prvním rokem se jako odborník přes značící technologie firma Lintech zúčastnila přednášky na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. 

Více

Komplexní projekty

Laserové značení v komplexním řešení

Variabilní značení výrobků a dílů se v poslední době stalo standardem. Je zcela běžné značit sériové číslo, název šarže, číslo výkresu nebo označení části celku. Celý projekt od testování, návrhu až po samotnou výrobu, dodání i následný servis je schopna zajistit naše společnost.

Více

Laserová dohledatelnost

Laser a traceabilita

Bezchybná výroba je cílem každé výrobní společnosti. Bohužel trvalá existence možnosti selhání zařízení či obsluhy naznačuje, že vytvořit výrobu naprosto bez chyby jednoduše nelze. Lze však vliv chyby na výrobu co nejvíce eliminovat. A to vše pod pojmem Traceability.

Více