LINTECH slaví 30 let na trhu

_DSC6933

LINTECH slaví 30 let na trhu

V LINTECH, spol. s r.o. letos slavíme tři dekády plné vývoje, inovací a celé řady úspěšných spoluprací. Za tu dobu se z malého hráče na trhu stalo respektované jméno v oblasti laserových technologií, automatizace a služeb zakázkové výroby a montáže.

Za tři desetiletí jsme vyrostli nejen jako firma, ale také jsme vybudovali trvalé vztahy se svými klienty. Firma se rozrostla, ale to, co jsme si zachovali, je rodinný přístup a profesionalita. 

Karel Kubr, ředitel společnosti, během oslav zdůraznil, že právě zaměstnanci jsou hnací silou úspěchu společnosti. Jejich odbornost, kreativita a oddanost sehrály klíčovou roli v utváření identity společnosti, tak jak ji známe dnes.

Oslava třicetiletého výročí LINTECH byla nejen okamžikem oslavy minulosti, ale také klíčovým krokem směrem k budoucnosti plné dalšího růstu. Podívejte se s námi na záznam z oslavy, která proběhla 16.6. v Domažlicích.

Děkujeme všem klientům, partnerům, kolegům a spolupracovníkům za třicet úspěšných let a těšíme se na budoucí spolupráci.

 

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů