Software LinMARK slaví 15. výročí

Laserový značící software

Software LinMARK slaví 15. výročí

Tento rok to je už 15 let, kdy dostal svoje jméno dodnes používaný vizualizační software LinMARK. I když byla jeho obdoba používána několik let dříve, nikdy nebyla natolik univerzální, natolik propracovaná a efektivní. Až jejím vylepšením bylo možné ji hrdě pojmenovat částí jména naší společnosti.

Tento software vznikl za účelem vizualizace procesu námi dodávaných zařízení v doplnění o komunikaci uživatel – stroj, interní komunikaci mezi jednotlivými komponentami zařízení a navíc propojení zařízení s podnikovými systémy.

LinMARK je tzv. štíhlou aplikací, šitou na míru konkrétnímu zařízení a zákazníkovi a odráží jeho požadavky a potřeby ve výrobě. Může být nasazen z důvodu zjednodušení ovládání zařízení, jeho zabezpečení, či jeho kompletního řízení. Uživatel může ve vizualizačně ovládacím softwaru LinMARK sledovat stavy zařízení a může zařízení ovládat. LinMARK může mít implantován různá uživatelská oprávnění. V prostředí je možné také sledovat celý proces výroby. Poruchy, události a výrobní data jsou navíc logována.

Tím, že je LinMARK naší vlastní aplikací, nejsme omezeni šablonami či schématy. Vzhled, uspořádání a složení programu naši programátoři nastavují společně se zákazníkem.

Další a neposlední výhodou aplikace LinMARK je implementace mnoha komunikačních protokolů, jakými jsou například PMON, MODBUS, HTTP a další. Nejen tímto se stává náš software univerzálním nástrojem, který uživatelům usnadňuje práci, šetří čas i náklady.

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů