Verifikátor TrueCheck

Webscan, Truecheck, Checker, Verification

Verifikátor TrueCheck

Do naší zkušební laboratoře přibylo nové zařízení pro kontrolu a verifikaci čárových i 2D kódů a to TruCheck FlexHite DPM™ od společnosti WEBSCAN. Toto zařízení je schopno číst a ověřovat kvalitu kódů jak na těžko čitelných místech, různých površích, tak i s různou kvalitou vyhotovení a navíc za splnění nejnáročnějších norem.

Pracovní vzdálenost tohoto univerzálního verifikátoru lze upravit pro jakoukoli součást. Nastavení výšky je řízeno patentovaným indikátorem laserového zaostření Webscan. Tento systém je založen na stejných optických komponentech jako modely TruCheck 2D USB DPM a obsahuje stejné možnosti osvětlení, zorné pole a možností nastavení snímaných rozměrů. TruCheck FlexHite ™ DPM dokáže zvládnout i ty nejnáročnější úlohy ověřování čárového kódu. Nejen pro přímé označení výrobku: volba 45 stupňového osvětlení pro ISO 15415 nebo AIM DPM-2006 / ISO TR 29158 (45, 30 nebo 90) je ideální pro prakticky jakékoli přímé označení dílů včetně mikroúderu a laserem značené symboly.

Nastavitelná výška tohoto systému je ideální pro ověřování symbolů, i když jsou vygravírování nebo jinak obtížně čitelné jinými checkery. Díl lze tedy jednoduše umístit pod hlavu kamery a manuálně nastavit otočné kolečko osy Z, zatímco software detekuje ukazatel polohy laseru pro dokonalé zaostření.

9 různých možností osvětlení umožní kontrolovat kódy DPM na všech typech materiálů a povrchů. Vyhovuje standardu AIM DPM (45, 30 a 90 stupňové osvětlení). ISO / IEC 15415, ISO / IEC 15416, ISO / IEC 15426-1, ISO / IEC 15426-2, ISO / IEC TR 29158 (AIM DPM-2006). TruCheck FlexHite ™ DPM pomocí kamery s vysokým rozlišením přesně vytváří souhrnnou kulatou aperturu s vysokou přesností ve srovnání s konkurenčními modely s relativně nízkým rozlišením.

Výsledky tohoto verifikátoru jsou pak velmi přesné a použitelné pro velkou škálu aplikací a typů průmyslu. Od automotive po elektrotechniku. Jinými checkery a verifikátory by mnohdy nebylo ani možné odpovídající normy dodržet.

Webscan, Truecheck, Checker, Verification

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů