VIDEO: Výroba razníků a razidel na zakázku

Razníky na zakázku

VIDEO: Výroba razníků a razidel na zakázku

Od roku 1993 se mimo laserové technologie zabýváme i zakázkovou výrobou razníků, výrobou identifikačních štítků a čelních panelů. Součástí zakázkového střediska je i laserové řezání, popis a gravírování. Dnes se podíváme právě na výrobu razníků a razidel na zakázku.

Natočili jsme pro vás krátké video, ve kterém se můžete podívat do zákulisí a vidět, jak se u nás razníky vyrábějí. Dbáme především na kvalitu, která se odvíjí od samotného zvolení vhodné nástrojové ocele, přes dobře připravené nástroje, až po zakalení razníků na správnou teplotu. Jak můžete vidět na videu, jestli je razník vyroben správně, se ověřuje na výstupní kontrole. Zde je každý vyrobený kus zkontrolován nejen vizuálně, ale i pomocí optického přístroje. Tento optický přístroj společnost LITNECH zakoupila v roce 2020. Díky němu jsme schopni zajistit nejvyšší kvalitu našich výrobků.

Naší obrovskou výhodou je kompletně vybavená nástrojárna. Zde můžete najít 3osé frézky, soustruh, HSC frézky, drátové řezačky, brusky, pískovačku a kalící pec. Není tedy potřeba žádný z jednotlivých kroků výroby kooperovat, a tak jsme schopni zajistit kvalitu a rychlost dodání na zakázku vyrobených razníků.

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů