Sponsored: Generic Clomid Tablets. Cheap price and free delivery. Addition information about Clomid.

Certifikáty

Certifikát ISO 9001 : 2008

 ISO 9001 : 2015

Lintech, spol. s r.o. implementovala systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001 a úspěšně absolvovala certifikační audit. Audity jsou prováděny pravidelně uznávanou akreditovanou společností TÜV.

 MEDCERT

Certifikát MED/CERT

MEDCERT je jednou z mála firem, která se věnuje výhradně  certifikaci systémů managementu jakosti a produkty v oblasti odborného lékařství.

Certifikát SPEC2000

Spec 2000

Spec 2000 je první opravdová celosvětová norma  serializovaných součástek v civilním letectví, určená a podporovaná Světovými aerolinkami, výrobci letadel, dodavateli a odborníky na opravu.

Certifikát UID

UID

UID je armádní rozvinutí původního formátu rozpoznávání součástky Spec 2000 a slaďuje jej s jinými, předcházejícími, formáty pro dosažení vyčerpávajících způsobů rozpoznávání všech prostředků jednotlivě.

Certifikát RETELA

RETELA

Společnost RETELA, s.r.o. je provozovatelem kolektivního systému, který v mezích Evropské směrnice pro nakládání s elektrickými a elektronickými zařízeními a příslušné platné legislativy České republiky umožňuje efektivní plnění povinností výrobců a dovozů elektrických a elektronických zařízení.

Certifikát EKOKOM

Systém EKO-KOM zajišťuje sdružené plnění povinností zpětného odběru a využití odpadů z obalů prostřednictvím systémů tříděného sběru v obcích a prostřednictvím činnosti osob oprávněných nakládat s odpadem.

Vybíráme z referencí

Požadujete více informací ?

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole p4Po3Ccc2Cb2

Zavoláme Vám zpět

Další kontakty


Kontaktní informace

 • LINTECH, spol. s r.o.
 • Žižkova 16, 344 01 Domažlice
 • IČ: 47717076, DIČ/VAT: CZ47717076
 • Tel.: (+420) 379 807 211
 • Fax: (+420) 379 807 210
 • E-mail: info@lintech.cz

Kontakty na osoby


Věděli jste, že:

 • V roce 2013 oslavila firma Lintech, spol. s r.o. 20-ti leté jubileum svého založení
 • Gravírování 20 wattovým laserem je přesnější, rychlejší a energeticky méně náročnější než 100 wattovým lampovým laserem
 • Vláknový popisovací laser má minimálně 12-ti násobně menší spotřebu energie než vývojově starší lampový laser
 • Od roku 2009 jsme partnerem Centra laserových a automatizačních technologií na ZČU Plzeň
 • Na přání zákazníka nabízíme speciální řešení jakéhokoliv pracoviště či jednoúčelového stroje přímo na míru

Aktuality

12. 12. 2017

Den otevřených dveří na SOU Domažlice

Firma LINTECH se jako jeden ze silných zaměstnavatelů v Domažlickém okrese účastnila dnu otevřených dveří na Středním odborném učilišti na Týnském předměstí. Smyslem akce bylo zaujmout žáky středn...

Více

15. 11. 2017

Od vzdělání k zaměstnání v MKS Domažlice

Společnost LINTECH se znovu i letos účastnila akce Od vzdělání k zaměstnání v domažlickém kulturním středisku. Jedním z cílů této akce bylo přilákat absolventy středních škol plzeňského kraje do n...

Více


Přehrát video

Pohodlně se usaďte a přehrajte si video o firmě Lintech

V krátkosti o tom kdo jsme, co děláme a kam míříme.

Cheap Synthroid

Synthroid is especially important during competitions and for rapid muscle growth. No prescription needed when you buy Synthroid online here. This drug provides faster conversion of proteins, carbohydrates and fats for burning more calories per day.

Cheap Abilify

Abilify is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar I disorder (manic depression). Buy abilify online 10mg. Free samples abilify and fast & free delivery.

Sponsored:

acquisto viagra

online in Italia.