Zajímavá videa ze zakázkové výroby

Laserová oprava datamatrix kódu

Zajímavá videa ze zakázkové výroby

Máte možnost nahlédnout do „zákulisí“ střediska zakázkové výroby společnosti LINTECH a to konkrétně na laserové svařování / navařování a na laserové značení (přeznačení) datamatrix kódů, které jsou původně značeny mikroúderovým zařízením.

Podívejte se na zajímavá videa, která najdete na našem YouTube kanálu

Přeznačení 2D kódů pomocí laserového paprsku

Původní kódy, které jsou značené mikroúderovým zařízením jsou nečitelné a tak vznikla potřeba je opravit. Nejvhodnější způsob opravy původních kódů je laserovým paprskem, který původní 2D kód „umaže“ a následně vytvoří nový 2D kód, který má 100% čitelnost. 

Dle požadavku zákazníka označíme libovolně velké série výrobků a dílů. Ať už jde o laserové gravírování či laserový popis

Laserové navařování a svařování

Zakázkové navařování a svařování je zajímavou laserovou aplikací. Laserovým svařováním a navařováním lze opravit nástroje a tím snížit náklady za nákup nástroje nového. 

Vysoce koncentrovaný tenký laserový paprsek,  přivádí požadovanou energii bez bočního vyzařování přesně na daný opravovaný bod. Proto mohou být navařovány velmi jemné detaily, hrany a tvary, které nelze jinou technologií opravit.

Na videu je vidět precizní laserové svařování titanu

 

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů