Novinky

Mezinárodní strojírenský veletrh

Pozvánka na MSV 2018 v Brně

Tímto bychom Vás rádi pozvali na pravidelně pořádaný Mezinárodní strojírenský veletrh konaný v Brně ve dnech 1. - 5. října 2018. Vystavovat budeme v pavilonu E, číslo stánku 002.

Více

Gravírování laserem, popis textur

2,5D a 3D gravírování laserem

Laserové gravírování je velmi přesným druhem opracovávání, kdy je po odpaření určitého objemu materiálu docíleno vytvoření plastického vzoru požadovaného tvaru a rozměrů. Ve většině případě se gravírování provádí v hloubkách od několika setin do několika desetin mm.

Více

Vzorky-cidlo0

Poradenství, testování a následný návrh řešení

Pokud ani zavedené postupy testování vzorků nefungují, není nutné celou situaci vzdávat. Vzhledem k více než 25 letým zkušenostem v oblasti laserového značení jsme schopni najít nějakou cestu a pro zákazníka tu co nejvíce efektivní. Nejinak tomu bylo u tohoto zákazníka ze severních Čech.

Více

Měření výsledků laseru

Nové hi-tech vybavení aplikační laboratoře

Od dubna tohoto roku firma Lintech používá pro měření částí dílů a profilů drážek či vrypů moderní měřicí zařízení se špičkovou přesností v řádu mikrometrů (µm), digitální mikroskop Keyence VHX. Tento nástroj je neocenitelným pomocníkem pro optimalizaci procesních parametrů, a to nejen v oblasti laserového popisování a gravírování.

Více

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů