Novinky

Tajmac, ZPS, Dny, Lintech, laser

TAJMAC-ZPS Dny 2019

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se letos konaly ve dnech 25. a 26. 4. 2019 opět potvrdily svůj účel a Lintech tak měl prostor prezentovat své produkty a služby. 

Technici firmy Lintech prezentovali novou velmi kompaktní popisovací stanici LinBoxMini pro popis eloxovaných a lakovaných komponent, která je lehčí než 15kg.

Více

Messe, Fair, lintech, laser, klast, cluster, mechatronika

Lintech jako účastník veletrhu Hannover Messe 2019

Lintech se prvním rokem účastnil jako vystavovatel veletrhu Hannover Messe 2019. Tuto možnost mu poskytl Klastr Mechatronika, kterého je Lintech hrdým členem. Na veletrhu se nám podařilo navázat nejen mnoho zajímavých kontaktů, ale udělat i zajímavý marketingový průzkum na zahraničním trhu.

Více

Laser, raznik, montaz, veletrh

Poděkování za návštěvu veletrhu Ampér 2019

Veletrh AMPÉR v Brně je bohužel již minulostí, ale můžeme s jistotou říci, že pro nás byl úspěšný. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a také těm, kteří nás navštívili a podpořili na našem stánku.

 

Více

Laser, lintech, mikrouder

Pozvánka na veletrh AMPER 2019

I tento rok by Vás společnost Lintech ráda pozvala na již 27. ročník veletrhu Ampér 2019, konaný jako vždy na Brněnském výstavišti. Tentokrát nás najdete ve stánku č. F3.26 ve známé hale F. Moc se těšíme na shledání s Vámi!

Více

5 důvodů proč Lintech

5 důvodů proč si vybrat Lintech

V době obrovské expanze společností a zboží z východu je důležité zachovat si vlastní standardy a věnovat se osvědčené kvalitní práci, kterou české firmy započaly svým vznikem. Ne všechny firmy kladou důraz na tyto aspekty obchodního styku s partnery, a ne všem lidem jsou tyto aspekty známy. Proto jsme se rozhodli zde ty nejdůležitější zmínit.

Více

Christmas wish

Vánoční a novoroční přání 2019

Rádi bychom využili konce roku k tomu, abychom Vám upřímně poděkovali za Vaši důvěru v naši společnost. Zároveň doufáme v pokračování dobré a úspěšné spolupráce. Přejeme Vám a vaší rodině požehnané Vánoce, pevné zdraví a všechno nejlepší do nového roku 2019.

Více

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů