Novinky

Lintech, laser, Noc vědců, Olomouc

Lintech a Noc Vědců 2018 v Olomouci

Lintech se prvním rokem zúčastnil projektu pro podporu zájmu malých studentů o technické obory, vzdělávání a techniku jako takovou. Tento projekt probíhal souběžně na několika místech v ČR a na mnoha univerzitách. Tým Lintechu navštívil Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.

Více

Aditivní značení, popis laserem

Aditivní popis skla

Několik z našich zákazníků požadovalo kontrastní značení oken automobilů tak, aby nápis splňoval normy. Aby byl dobře viditelný okem, kontrastní pro čtecí zařízení, co nejvíce do černé barvy a odolný proti otěru i jinému namáhání. Má totiž projít všemi fázemi výroby a zapadat tak do systému traceability. 

Více

Mezinárodní strojírenský veletrh

Pozvánka na MSV 2018 v Brně

Tímto bychom Vás rádi pozvali na pravidelně pořádaný Mezinárodní strojírenský veletrh konaný v Brně ve dnech 1. - 5. října 2018. Vystavovat budeme v pavilonu E, číslo stánku 002.

Více

Gravírování laserem, popis textur

2,5D a 3D gravírování laserem

Laserové gravírování je velmi přesným druhem opracovávání, kdy je po odpaření určitého objemu materiálu docíleno vytvoření plastického vzoru požadovaného tvaru a rozměrů. Ve většině případě se gravírování provádí v hloubkách od několika setin do několika desetin mm.

Více

Vzorky-cidlo0

Poradenství, testování a následný návrh řešení

Pokud ani zavedené postupy testování vzorků nefungují, není nutné celou situaci vzdávat. Vzhledem k více než 25 letým zkušenostem v oblasti laserového značení jsme schopni najít nějakou cestu a pro zákazníka tu co nejvíce efektivní. Nejinak tomu bylo u tohoto zákazníka ze severních Čech.

Více

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů