TAJMAC-ZPS Dny 2019

Tajmac, ZPS, Dny, Lintech, laser

TAJMAC-ZPS Dny 2019

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se letos konaly ve dnech 25. a 26. 4. 2019 opět potvrdily svůj účel a Lintech tak měl prostor prezentovat své produkty a služby.

Technici firmy Lintech prezentovali novou velmi kompaktní popisovací stanici LinBoxMini pro popis eloxovaných a lakovaných komponent, která je lehčí než 15kg. Ovládaná je pouze za pomoci notebooku a softwaru Samlight. Proto je práce s ní velmi jednoduchá a intuitivní a použitelná v jakékoli výrobě a snadno přemístitelná. Hlavně je stanice plně krytována a splňuje tak všechny bezpečnostní aspekty normy 60825.

Mimo tuto laserovou stanici prezentovali kolegové i možnosti svařování různorodých kovových materiálů jako je měď s hliníkem, měď s nererezí či mosazí. Tyto materiály byly kdysi těžko spojitelné, ale našimi lasery řady LLS-F70P a LLS-F100P je to otázka několika sekund. Svary jsou pevné a dokonale čisté bez známek deformace a trhlin.    

V neposlední řadě zástupci naší společnosti nabízeli možnosti kooperace prostřednictvím námi nabízených zakázkových služeb jako je zakázkové řezání, navařování, popis a ruční montáž, ale i výroba strojních razidel, razníků a identifikačních štítků.

Na zákaznicích dnech se mimo jiné prezentovalo dalších 180 vystavovatelů ze 79 firem a veletrh navštívilo přes 800 návštěvníků.

Jako i minulý rok se tato akce velmi vydařila a tímto bychom rádi poděkovali všem zúčastněným, zákazníkům a pořadatelům akce.

Budeme se těšit i příští rok na shledanou!

Tým Lintech.  

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů