Zakázkové ruční montáže firmy LINTECH

Chrastavice1

Zakázkové ruční montáže firmy LINTECH

Společnost LINTECH má již 30 - letou tradici. Za tu dobu jsme rozšiřovali výrobní portfolio a vznikly tři výrobní divize, z nichž každá se věnuje specializovaným výrobním procesům. Jedna z těchto divizí se zaměřuje výhradně na zakázkovou ruční montáž. Zákazníkům nabízíme mimo montáž konektorů pro optická vlákna, vysokofrekvenčních konektorů a kabelových svazků, také osazování plošných spojů a pájení. Díky pečlivému zpracování a přesnosti zajišťujeme, že naše výrobky splňují nejvyšší standardy v oboru.

Když se zamýšlíme nad úspěchy uplynulých let, rádi se s vámi podělíme o některé statistiky z roku 2022. Přestože jsme zpracovali značný objem jednotek, měli jsme za celý rok pouze jednu externí reklamaci.

Pokud jde o vadné jednotky, zaznamenali jsme pouhých pět případů. Vzhledem k obrovskému počtu vyrobených jednotek, přesněji cca 55 000 000, je tento nízký počet neshodných výrobků důkazem přísných opatření kontroly kvality, která jsme zavedli. Náš výrobní tým věnuje pečlivou pozornost detailům a zajišťuje, aby každý ručně montovaný konektor nebo kabel splňoval přísná kritéria kvality ještě předtím, než opustí prostory naší společnosti.

Kromě toho jsme nesmírně hrdí na hodnocení naší práce od našich zákazníků, které jsme obdrželi. Všichni nás ohodnotili známkou A. Tohoto hodnocení se velice vážíme, protože budování pevných a trvalých vztahů je pro nás nesmírně důležité.

I když slavíme naše úspěchy, uvědomujeme si, že snaha o kvalitu je dlouhá cesta. Jsme hrdí na své úspěchy a těšíme se, že i v příštích letech budeme našim váženým zákazníkům poskytovat špičkové produkty a služby.

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů