Novinky

Setkání branže

Klastr Mechatronika Plzeň 2018

Tentokrát se členové a spolupracující organizace Klastru Mechatronika sešli v Plzni, v knihovně Západočeské Univerzity, hned vedle Strojní fakulty. Samozřejmě ani Lintech na této akci nemohl chybět.

Více

Laserový značící software

Software LinMARK slaví 15. výročí

Tento rok to je už 15 let, kdy dostal svoje jméno dodnes používaný vizualizační software LinMARK. I když byla jeho obdoba používána několik let dříve, nikdy nebyla natolik univerzální, natolik propracovaná a efektivní. Až jejím vylepšením bylo možné ji hrdě pojmenovat částí jména naší společnosti.

Více

Spolupráce, zusammenarbeit, Bayern-tschechisch

Bavorsko-česká burza firem

Již druhým rokem se Lintech zúčastnil akce zvané Bavorsko-česká burza firem, jejíž cílem bylo propojit mnohé bavorské a české firmy do vzájemně komunikující sítě a najít tak prúsečíky v budoucí práci nejen firem samotných, ale i jejich partnerů a zákazníků. 

Více

Trendy automobilové logistiky

Lintech odborným partnerem TAL 2018

Firma Lintech se již od roku 2011 pravidelně zúčastňuje konference Trendy automobilové logistiky a tento rok navíc byla jejím odborným partnerem. Konference proběhla v hotelu Vienna House v Plzni.

Více

Strojírenský veletrh, laserové technologie

Poděkování za účast na veletrhu MSV 2018 v Brně

Letošní ročník Strojírenského veletrhu byl velmi očekáváným a doufáme, že také svoje očekávání naplnil. Byly realizovány schůzky s našimi partnery, významnými zákazníky i nově příchozími zákazníky, kteří se zajímali nejen o vystavené laserové stroje.

 

Více

Přeji si dostávat novinky do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů