Novinky

Christmas wish

Vánoční a novoroční přání 2019

Rádi bychom využili konce roku k tomu, abychom Vám upřímně poděkovali za Vaši důvěru v naši společnost. Zároveň doufáme v pokračování dobré a úspěšné spolupráce. Přejeme Vám a vaší rodině požehnané Vánoce, pevné zdraví a všechno nejlepší do nového roku 2019.

Více

Setkání branže

Klastr Mechatronika Plzeň 2018

Tentokrát se členové a spolupracující organizace Klastru Mechatronika sešli v Plzni, v knihovně Západočeské Univerzity, hned vedle Strojní fakulty. Samozřejmě ani Lintech na této akci nemohl chybět.

Více

Laserový značící software

Software LinMARK slaví 15. výročí

Tento rok to je už 15 let, kdy dostal svoje jméno dodnes používaný vizualizační software LinMARK. I když byla jeho obdoba používána několik let dříve, nikdy nebyla natolik univerzální, natolik propracovaná a efektivní. Až jejím vylepšením bylo možné ji hrdě pojmenovat částí jména naší společnosti.

Více

Spolupráce, zusammenarbeit, Bayern-tschechisch

Bavorsko-česká burza firem

Již druhým rokem se Lintech zúčastnil akce zvané Bavorsko-česká burza firem, jejíž cílem bylo propojit mnohé bavorské a české firmy do vzájemně komunikující sítě a najít tak prúsečíky v budoucí práci nejen firem samotných, ale i jejich partnerů a zákazníků. 

Více

Trendy automobilové logistiky

Lintech odborným partnerem TAL 2018

Firma Lintech se již od roku 2011 pravidelně zúčastňuje konference Trendy automobilové logistiky a tento rok navíc byla jejím odborným partnerem. Konference proběhla v hotelu Vienna House v Plzni.

Více