Novinky

Laser-mikromachining-engraving-lintech

Laser micromachining

Die Anforderungen an die Prozessqualität steigen heute rasant. Hand in Hand mit den Qualitätsanforderungen gehen auch die Anforderungen an die Effizienz des Prozesses, dh seine Geschwindigkeit im Vergleich zu den finanziellen Anforderungen. Der am meisten nachgefragte Prozess ist der wartungsfreie Prozess. Viele dieser Anforderungen können durch Lasertechnologie erfüllt werden. Aus diesem Grund wurden in den letzten Jahren ältere Methoden zur Materialverarbeitung ersetzt und damit häufig ineffiziente konventionelle Methoden ersetzt.

Více

Laserove-svarovani-LINTECH-LLS

Svařování kovů v článku na Technetu

Technika spojování různorodých kovů je již dlouhou dobou výzvou pro svařovací inženýry a konstruktéry, kteří často tvrdili, že je to obtížné nebo neproveditelné. Jak vám napoví leckterý metalurg, je to kombinace fyzikálních vlastností a metalurgických technologií, která řídí svařitelnost.

Více

Tajmac, ZPS, Dny, Lintech, laser

TAJMAC-ZPS Dny 2019

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se letos konaly ve dnech 25. a 26. 4. 2019 opět potvrdily svůj účel a Lintech tak měl prostor prezentovat své produkty a služby. 

Technici firmy Lintech prezentovali novou velmi kompaktní popisovací stanici LinBoxMini pro popis eloxovaných a lakovaných komponent, která je lehčí než 15kg.

Více

Messe, Fair, lintech, laser, klast, cluster, mechatronika

Lintech jako účastník veletrhu Hannover Messe 2019

Lintech se prvním rokem účastnil jako vystavovatel veletrhu Hannover Messe 2019. Tuto možnost mu poskytl Klastr Mechatronika, kterého je Lintech hrdým členem. Na veletrhu se nám podařilo navázat nejen mnoho zajímavých kontaktů, ale udělat i zajímavý marketingový průzkum na zahraničním trhu.

Více

Laser, raznik, montaz, veletrh

Poděkování za návštěvu veletrhu Ampér 2019

Veletrh AMPÉR v Brně je bohužel již minulostí, ale můžeme s jistotou říci, že pro nás byl úspěšný. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a také těm, kteří nás navštívili a podpořili na našem stánku.

 

Více

Laser, lintech, mikrouder

Pozvánka na veletrh AMPER 2019

I tento rok by Vás společnost Lintech ráda pozvala na již 27. ročník veletrhu Ampér 2019, konaný jako vždy na Brněnském výstavišti. Tentokrát nás najdete ve stánku č. F3.26 ve známé hale F. Moc se těšíme na shledání s Vámi!

Více