Novinky

Tým Lintech na veletrhu MSV

Pozvánka na veletrh MSV 2019

Společnosti LINTECH Vás zve na 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu 2019, konaný jako vždy v Brně na výstavišti. Tento rok nás najdete v hale E, stánek 002. Těšíme se na shledání s Vámi!

Více

Webscan, Truecheck, Checker, Verification

Verifikátor TrueCheck

Do naší zkušební laboratoře přibylo nové zařízení pro kontrolu a verifikaci čárových i 2D kódů a to TruCheck FlexHite DPM™ od společnosti WEBSCAN. Toto zařízení je schopno číst a ověřovat kvalitu kódů jak na těžko čitelných místech, různých površích, tak i s různou kvalitou vyhotovení a navíc za splnění nejnáročnějších norem.

Více

Laser marking curved surface

Využití VarioSCAN při laserovém popisování

Technologie VarioSCAN sice není na trhu novinkou, její potenciál však bohužel není příliš často využíván. V mnoha případech lze tuto technologii, schopnou překonávat nerovnosti a rozdíly v převýšení na výrobku, použít namísto přeostřování laseru pohybem po vertikální ose (nebo jiným polohovacím zařízením).

Více

Laser-mikromachining-engraving-lintech

Laser micromachining

Die Anforderungen an die Prozessqualität steigen heute rasant. Hand in Hand mit den Qualitätsanforderungen gehen auch die Anforderungen an die Effizienz des Prozesses, dh seine Geschwindigkeit im Vergleich zu den finanziellen Anforderungen. Der am meisten nachgefragte Prozess ist der wartungsfreie Prozess. Viele dieser Anforderungen können durch Lasertechnologie erfüllt werden. Aus diesem Grund wurden in den letzten Jahren ältere Methoden zur Materialverarbeitung ersetzt und damit häufig ineffiziente konventionelle Methoden ersetzt.

Více